umów wizytę znanylekarz.pl
umów wizytę lekarzebezkolejki.pl
godziny otwarcia:
pon. - pt.: 8:00 - 20:00

Lek.

Karolina Olas-Dróżdż

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
Dwa lata studiów medycznych odbyłam w języku angielskim na Uniwersytecie
Komeńskiego w Bratysławie.
Staż podyplomowy zrealizowałam w Centrum Medycznym HCP w Poznaniu.
Specjalizuję się w zakresie psychiatrii dorosłych w Wielkopolskim Centrum
Neuropsychiatrycznym im. Oskara Bielawskiego w Kościanie. Na co dzień pracuję w oddziale ogólnopsychiatrycznym oraz ambulatoryjnie, w Wojewódzkiej Poradni Zdrowia Psychicznego w Kościanie i Centrum Zdrowia Psychicznego „Psyche” w Turku.
Zajmuję się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń psychicznych takich jak: depresja, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia adaptacyjne, OCD, schizofrenia, choroba afektywna dwubiegunowa, demencja. Moje szczególne zainteresowania kliniczne obejmują zaburzenia psychiczne z towarzyszącą somatyzacją i współchorobowością somatyczną, a także zaburzenia psychiczne u osób w wieku podeszłym. Ukończyłam studia podyplomowe w dziedzinie Geriatrii i Gerontologii z Elementami Opieki Paliatywnej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.
Jestem aktywną członkinią Sekcji Kształcenia Podyplomowego przy Polskim
Towarzystwie Psychiatrycznym. Odbyłam kurs zagraniczny Course on the Development of Leadership & Professional Skills for Young Psychiatrists, Malta, 2022. W przeszłości doświadczenie zawodowe zdobywałam w Oddziale Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych, Oddziale Leczenia Uzależnień, w poradni podstawowej opieki zdrowotnej NZOZ KAMED, w Krzywiniu. Stale poszerzam wiedzę uczestnicząc w konferencjach i warsztatach psychiatrycznych.
Zapraszam osoby dorosłe (powyżej 18 roku życia).

specjalizacje

Godziny przyjęć

Czwartek15:30 - 19:30