umów wizytę znanylekarz.pl
umów wizytę lekarzebezkolejki.pl
godziny otwarcia:
pon. - pt.: 8:00 - 20:00

Dr n. med.

Anna Malewska-Woźniak

Jestem dermatologiem-wenerologiem.
Skóra jest zwierciadłem stanu naszego ciała, dlatego dermatologia łączy ze sobą wiele dziedzin medycyny.
Dermatologia znalazła się w centrum moich zainteresowań już w trakcie praktyk lekarskich w oddziale i w poradnidermatologicznej Kliniki Uniwersyteckiej we Francji w Rennes ( Centre Hospitalier Universitaire de Rennes, Le service de Dermatologie) w ramach wymiany międzynarodowej w Programie Erasmus.

W 2010 roku ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.
Od 2012 roku jestem związana z Kliniką Dermatologii w Poznaniu, gdzie do 2017 odbywałam szkolenie specjalizacyjne, od 2018 roku jako starszy asystent wraz ze wspaniałym zespołem pracuję w Pracowni Łuszczycy i Nowoczesnych Terapii w Dermatologii.

Zobacz cennik

Od 2017 roku prowadzę zajęcia dydaktyczne ze studentami polskimi i anglojęzycznymi Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od 2017 roku w ramach Studiów Doktoranckich pod kierownictwem Pani Dr hab.n.med. Agnieszki Osmoli-Mańkowskiej prowadzę badania dotyczącej twardziny ograniczonej (morphei). Jestem autorem licznych prac naukowych oraz wystąpień. Od 2012 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. W trakcie pracy zawodowej poszerzam swoją wiedzę z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej, uczestnicząc w wielu kursach, szkoleniach, konferencjach.
Śledzę standardy leczenia opracowane przez amerykańskie i europejskie ( polskie ) zespoły ekspertów, zgodnie z medycyną opartą na faktach (EBM).
Każdy pacjent, zarówno dorośli jak i dzieci, może liczyć na indywidualne podejście.

specjalizacje

Godziny przyjęć

Wtorek9:20 - 15:00Czwartek9:20 - 15:00