umów wizytę znanylekarz.pl
umów wizytę lekarzebezkolejki.pl
godziny otwarcia:
pon. - pt.: 8:00 - 20:00

Lek.

Ada Hilt

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Aktualnie kończy szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie pediatrii w Klinice Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Szpital Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu oraz przygotowujy się do egzaminu specjalizacyjnego.

Od 2019r. pracujy w Klinice Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera w Poznaniu. Na co dzień zajmuje się diagnostyką i leczeniem najczęstszych chorób wieku dziecięcego oraz opieką profilaktyczną. W trakcie odbywania szkolenia specjalizacyjnego zainteresowała się również szczególnie zagadnieniami z dziedzin diabetologii oraz reumatologii dziecięcej.

Bardzo ważne są dla niej dobry kontakt z pacjentem i jego opiekunem oraz udzielenie jasnych, dokładnych odpowiedzi na ich pytania.

Swoją wiedzę i umiejętności poszerza biorąc udział w kursach, stażach, szkoleniach i konferencjach o zróżnicowanej tematyce.

Zapraszamy pacjentów od wieku niemowlęcego do 18 r.ż. na konsultacje w zakresie:
• doraźnej pomocy ogólnopediatrycznej z powodu chorób infekcyjnych wieku dziecięcego,
• badań profilaktycznych (m.in. ocena rozwoju dziecka, poradnictwo dotyczące szczepień ochronnych, bilanse zdrowia)

<strong>Zakres porad:</strong>
<strong>konsultacja pediatryczna, bilans zdrowia, konsultacja pediatryczna kontrolna, Test na RSV, Test na grypę, Test antygenowy COVID-19, Test Strep A, Test Combo Antygen, e-ZLA, e-recepta, zaświadczenie lekarskie.</strong>

specjalizacje

Godziny przyjęć

Wtorek16:00 - 20:00