umów wizytę
godziny otwarcia:
pon. - pt.: 8:00 - 20:00
godziny otwarcia: pon. - pt.: 8:00 - 20:00

mgr

Weronika Chruszczyńska

Jestem psycholożką i psychoterapeutką.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychologia kliniczna, podspecjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby).

Kompetencje psychoterapeutyczne rozwijam w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, placówce szkoleniowej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Zobacz cennik

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. O dobro pacjentów i jakość udzielanej pomocy dbam także poprzez uczestnictwo w innych formach rozwoju zawodowego i osobistego. W pracy terapeutycznej kieruję się zasadami zawodowego kodeksu etycznego i poddaję ją superwizji. Doświadczenie w kontakcie pomocowym z różnymi grupami odbiorców zdobywam od 2011 roku.

Obecnie pracując jako psycholog i psychoterapeuta m.in. w poradni zdrowia psychicznego, w dziennym oddziale psychiatrycznym (leczenie nerwic i zaburzeń osobowości) oraz prowadząc prywatną praktykę.

W gabinecie pracuję indywidualnie – to znaczy, z jednym człowiekiem, ale również dostosowując sposób pracy do specyfiki problemu i indywidualności każdego pacjenta – z osobami dorosłymi, które doświadczają cierpienia lub są zaniepokojone jakimś aspektem swojego funkcjonowania. Np. znajdują się w kryzysie, mają trudności z nawiązywaniem i utrzymywaniem satysfakcjonujących relacji, towarzyszy im poczucie małej własnej wartości lub braku zadowolenia z życia, odczuwają nadmierny lęk, obserwują u siebie obniżony / niestabilny nastrój, doświadczają dolegliwości fizycznych nieuzasadnionych medycznie czy też borykają się z niepożądanymi zachowaniami, które trudno im opanować.

Oferuję konsultacje psychologiczne, a następnie – w zależności od natury rozpoznanego problemu – psychoedukację/poradnictwo psychologiczne, wsparcie w kryzysie lub psychoterapię.

Godziny przyjęć

środa16:00 - 19:00