umów wizytę znanylekarz.pl
umów wizytę lekarzebezkolejki.pl
godziny otwarcia:
pon. - pt.: 8:00 - 20:00

Dr n.med.

Magdalena Badura-Stronka

Jestem podwójnym specjalistą: z zakresu neurologii i genetyki klinicznej. Podejmuję się konsultacji neurologicznych dorosłych pacjentów oraz konsultacji z zakresu genetyki klinicznej osób w każdym wieku.

Ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu w 2001 roku, w 2007 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Pracuję jako adiunkt w Katedrze Genetyki Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem schorzeń układu nerwowego: chorób naczyniowych, otępienia, choroby Parkinsona, bólów głowy, miastenii, neuropatii, zespołów bólowych kręgosłupa i in. Diagnostyka chorób rzadkich, w tym rzadkich chorób układu nerwowego, szczególnie mnie pasjonuje. Specjalizuję się w diagnostyce pacjentów z pląsawicą, ataksjami, chorobami mięśni, polineuropatiami dziedzicznymi, paraparezami spastycznymi, dystoniami.
Jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego i Towarzystwa Genetyki Człowieka. Cały czas dokształcam się i rozwijam naukowo. Jestem również konsultantem z zakresu genetyki klinicznej w kilku poznańskich szpitalach.

Godziny przyjęć

Wtorek8:40 - 16:00Piątek8:40 - 16:00